Miesto maršruto Nr.5. KAIŠIADORYS-PAKERTAI per LIGONINĘ EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.5-1;5-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.5-1;5-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 10,40 | 17,15 | Autobusų stotis | 12,00 | 18:35 | Atv. |
↓ | 10:41 | 17,16 | Prekybos c. | 11,59 | 18:34 | ↑ |
↓ | 10:42 | 17,17 | Teismo rūmai | 11,58 | 18:33 | ↑ |
↓ | 10:43 | 17,18 | Centras | 11,56 | 18:31 | ↑ |
↓ | Pėsčiųjų tiltas | 11,55 | 18:30 | ↑ | ||
↓ | 10,45 | 17,20 | Kęstučio g. | 11,53 | 18:28 | ↑ |
↓ | 10,46 | 17,21 | Pėsčiųjų tiltas | ↑ | ||
↓ | 10,48 | 17,23 | Centras | 11,51 | 18:26 | ↑ |
↓ | 10,50 | 17,25 | Teismo rūmai | 11,49 | 18:24 | ↑ |
↓ | 10,52 | 17,27 | Prekybos c. | 11,47 | 18:22 | ↑ |
↓ | 10,56 | 17,29 | Autoservisas | 11,45 | 18:20 | ↑ |
↓ | 10,59 | 17,30 | Ligoninė | 11,43 | 18:18 | ↑ |
↓ | 11,02 | 17,34 | Ščebnica | 11,39 | 18:15 | ↑ |
↓ | 11,08 | 17,37 | Aviliai | 11,36 | 18:11 | ↑ |
↓ | 11,10 | 17,44 | Žiežmarių kr. | 11,29 | 18:04 | ↑ |
↓ | 11,12 | 17,46 | Žiežmariai | 11,27 | 18:02 | ↑ |
↓ | 11,14 | 17,48 | Melioratorių gyv. | 11,25 | 18:00 | ↑ |
↓ | 11,15 | 17,51 | Kairiškės | 11,22 | 17:57 | ↑ |
Atv. | 11,17 | 17,53 | Pakertai I | 11,20 | 17:55 | Išv. |
1- reisas; 10,40-12,00 val. važiuoja darbo dienomis;
2- reisas; 17,15-18:35 val. važiuoja darbo dienomis