Miesto maršruto Nr.59. KAIŠIADORYS- LIVINTAI per PAŠULIUS EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.59-1; 59-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.59-1; 59-2 | ||||
1-reisas | 2-reisas | 1-reisas | 2-reisas | |||
Išv | 6,30 | 16:05 | Kaišiadorių AS | 7,50 | 17:20 | Atv. |
↓ | 6,31 | 16:06 | Prekybos c. | 7,49 | 17:19 | ↑ |
↓ | 6,32 | 16:07 | Teismo rūmai | 7,47 | 17:18 | ↑ |
↓ | 6,33 | 16:09 | Centras | 7,45 | 17:17 | ↑ |
Pėsčiųjų tiltas | 7,44 | 17:16 | ↑ | |||
Geležinkelio stotis | 7,41 | 17:14 | ↑ | |||
↓ | Valymai | ↑ | ||||
↓ | 6,42 | 16:18 | Miežonys I | 7,35 | 17:08 | ↑ |
↓ | 6,44 | 16:20 | Miežonys II | 7,33 | 17:06 | ↑ |
↓ | 6,46 | 16:22 | Vilionys | 7,31 | 17:04 | ↑ |
↓ | 6,52 | 16:27 | Šukiškės | 7,25 | 17:00 | ↑ |
↓ | 6,56 | 16:30 | Beištrakis | 7,21 | 16:57 | ↑ |
↓ | 6,58 | 16:33 | Beištrakio k. | 7,17 | 16:54 | ↑ |
↓ | 7,00 | 16:37 | Pašuliai | 7,14 | 16:51 | ↑ |
↓ | 7,03 | 16:40 | Kieliškės | 7,10 | 16:48 | ↑ |
Atv. | 7,06 | 16:44 | Livintai | 7,07 | 16:45 | Išv. |
1- reisas; 6,30-7,50 val. važiuoja darbo dienomis;
2- reisas; 16:05-17:20 val. važiuoja darbo dienomis.