Maršruto Nr.70. KAIŠIADORYS-PADALIAI per ŽASLIUS EISMO tvarkaraštis
Laikas Nr.70-1; 70-2; 70-3; 70-4 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.70-1; 70-2; 70-3; 70-4 | ||||||||
1-reisas | 2-reisas | 3-reisas | 4-reisas | 1-reisas | 2-reisas | 3-reisas | 4-reisas | |||
Išv | 6,05 | 10,00 | 10,55 | 15,40 | Autobusų stotis | 7,30 | 11,30 | 12,20 | 17,10 | Atv. |
↓ | 6,06 | 10,01 | 10,56 | 15,41 | Prekybos c. | 7,29 | 11,29 | 12,19 | 17,09 | ↑ |
↓ | 6,07 | 10,02 | 10,57 | 15,42 | Teismo rūmai | 7,28 | 11,28 | 12,18 | 17,08 | ↑ |
↓ | 6,08 | 10,04 | 10,58 | 15,44 | Centras | 7,27 | 11,26 | 12,17 | 17,07 | ↑ |
Pėsčiųjų tiltas | 7,26 | 11,25 | 12,16 | 17,06 | ↑ | |||||
↓ | 6,11 | 10,07 | 11,01 | 15,48 | Gudiena c. | 7,24 | 11,22 | 12,13 | 17,03 | ↑ |
↓ | 6,13 | 10,09 | 11,03 | 15,50 | Bartaičiai | 7,23 | 11,20 | 12,11 | 17,01 | ↑ |
↓ | 6,15 | 10,11 | 11,05 | 15,52 | Rečionys I | 7,21 | 11,18 | 12,09 | 16,59 | ↑ |
↓ | 6,17 | 10,13 | 11,07 | 15,54 | Rečionys II | 7,19 | 11,15 | 12,06 | 16,56 | ↑ |
↓ | 6,19 | 10,15 | 11,09 | 15,56 | Kurniškės | 7,17 | 11,13 | 12,04 | 16,54 | ↑ |
↓ | 6,21 | 10,17 | 11,11 | 15,58 | Naujažeris | 7,14 | 11,10 | 12,01 | 16,51 | ↑ |
↓ | 6,23 | 10,19 | 11,13 | 16,00 | Žasliai | 7,12 | 11,07 | 11,59 | 16,49 | ↑ |
↓ | 6,26 | 10,21 | 11,16 | 16,04 | Laukysta | 7,07 | 11,03 | 11,54 | 16,44 | ↑ |
↓ | 6,29 | 10,24 | 11,19 | 16,07 | Stabintiškės | 7,04 | 11,00 | 11,51 | 16,41 | ↑ |
↓ | 6,32 | 10,27 | 11,22 | 16,10 | Kapciškės | 7,01 | 10,57 | 11,48 | 16,38 | ↑ |
↓ | 6,35 | 10,30 | 11,25 | 16,13 | Eiriogala | 6,58 | 10,54 | 11,45 | 16,35 | ↑ |
↓ | 6,37 | 10,32 | 11,27 | 16,15 | Mikalauciškės | 6,55 | 10,52 | 11,43 | 16,33 | ↑ |
↓ | 6,40 | 10,36 | 11,30 | 16,18 | Mokykla | 6,52 | 10,48 | 11,39 | 16,29 | ↑ |
↓ | 6,43 | 10,39 | 11,33 | 16,21 | Padalės k. | 6,49 | 10,48 | 11,37 | 16,27 | ↑ |
Atv | 6,44 | 10,40 | 11,34 | 16,22 | Padaliai | 6,48 | 10,45 | 11,36 | 16,26 | Išv. |
1- reisas; 6,05-7-30 val važiuoja darbo dienomis;
2- reisas; 10,00-11,30 val važiuoja trečiadieniais;
3- reisas; 10,55-12,20 val. važiuoja šeštadieniais;
4- reisas; 15,40-17,10 val. važiuoja darbo dienomis, sekmadieniais