Miesto maršruto Nr.71. KAIŠIADORYS- PYPLIAI per KALNIŠKES EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.71-1 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.71-1; | ||
1-reisas | 1-reisas | |||
Išv | 9,00 | Kaišiadorių AS | 10,40 | Atv. |
↓ | 9,01 | Prekybos c. | 10,38 | ↑ |
↓ | 9,02 | Teismo rūmai | 10,36 | ↑ |
↓ | 9,03 | Centras | 10,34 | ↑ |
Pėsčiųjų tiltas | 10,32 | ↑ | ||
↓ | 9,05 | Kęstučio g. | 10,30 | ↑ |
↓ | 9,06 | Pėsčiųjų tiltas | ||
↓ | 9,07 | Centras | 10,27 | ↑ |
↓ | 9,09 | Teismo rūmai | 10,25 | ↑ |
↓ | 9,11 | Prekybos c. | 10,23 | ↑ |
↓ | 9,13 | Autoservisas | 10,21 | ↑ |
↓ | 9,15 | Ligoninė | 10,19 | ↑ |
↓ | 9,18 | Ščebnica | 10,16 | ↑ |
↓ | 9,20 | Aviliai | 10,13 | ↑ |
↓ | 9,26 | Žiežmarių kr. | 10,07 | ↑ |
↓ | 9,28 | Žiežmariai | 10,05 | ↑ |
↓ | 9,30 | Melioratorių gyv. | 10,03 | ↑ |
↓ | 9,33 | Turloviškės | 10,01 | ↑ |
↓ | 9,35 | Martyniškės | 9,59 | ↑ |
↓ | 9,38 | Mūro Strėvininkai | 9,56 | ↑ |
↓ | 9,41 | Liutonys I | 9,53 | ↑ |
↓ | 9,42 | Liutonys II | 9,51 | ↑ |
Atv. | 9,46 | Kudonių k. | 9,47 | Išv. |
1-reisas; 9,00-10,40 val. važiuoja ketvirtadieniais;