Miesto maršruto Nr.81. KAIŠIADORYS –ANTAKALNIS EISMO TVARKARAŠTIS
Laikas Nr.81-1; 81-2 | Maršrutų stotelių pavadinimai | Laikas Nr.81-1; 81-2 | ||||||
1-reisas | 2-reisas | 3-reisas | 1-reisas | 2-reisas | 3-reisas | |||
Išv | 14,50 | Kaišiadorių AS | 7,50 | 15,30 | Atv. | |||
14:51 | Prekybos c. | 7,49 | ↑ | |||||
14:52 | Teismo rūmai | 7,48 | ↑ | |||||
14:53 | Centras | 7,46 | ↑ | |||||
Pėsčiųjų tiltas | 7,45 | ↑ | ||||||
↓Išv. | 14:55 | Kęstučio g. | 7,44 | ↑ | ||||
↓ | 14:57 | Pėsčiųjų tiltas | ↑ | |||||
↓ | 14:59 | Centras | 7,42 | ↑ | ||||
↓ | 15,01 | Teismo r. | 7,40 | ↑ | ||||
↓ | 15,03 | Prekybos c. | 7,39 | ↑ | ||||
↓ | 7,20 | 15,09 | Kaišiadorių paukšt. | 7,33 | 15,23 | Atv.↑ | ||
↓ | 15,13 | Grėbliauciškės | 7,29 | 15,20 | ↑ | |||
Atv. | 7,24 | 15,16 | Antakalnis | 7,25 | 15,17 | Išv. |
1-reisas ; 7,20-7,50 val. važiuoja darbo dienonis
2-reisas; 14,50-15,30 val. važiuoja pirmadieniais, trečiadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais
Pastaba: 1-reisas į Antakalnį važiuoja nuo Kaišiadorių paukštyno